Domácí pekárny Mixéry Myčky Rychlovarné konvice Trouby Roboty Varné desky Espressa Žehličky Vysavače
Mall.cz

Apetit

web který chutná

Najdi recept

  |

Přihlášení

Registrace | Zapomenuté heslo

  • Úvod 
  • Recepty 
  • Menu pro Vás 
  • Apetit TV 
  • Apetit klub 
  • Moje kuchařka 
  • Časopis Apetit 
  • Soutěže 
  •  
  • Novinky 
  • Nákupy 
  • Recepty Apetitu
  • Recepty od vás
  • Vyhledávání

Vepřové maso po francouzsku

Vepřové maso po francouzsku

Zapečené řízky s kečupem, cibulí a sýrem.

Přidat do kuchařky | Vytisknout | Poslat | Sdílet na Facebooku
   Zadej email:
pošli na vybrali.sme.sk Bookmark and Share
Přidal: berusinka
Hodnotit recept:
         

Ingredience:

4 vepřové řízky, 2 cibule, 200g strouhaného sýra, kečup, sůl, pepř, olej, máslo

Jak dlouho?

  • Doba přípravy:
  • do hodiny

Počet porcí

  • 4

Příprava jídla

Vepřové řízky naklepeme, osolíme, opepříme a opečeme. Naskládáme do máslem vymazaného pekáčku, pokapeme kečupem, posypeme plátky cibule a zasypeme sýrem. Dáme zapéct přibližně na 30 minut.

Diskuze/Hodnocení

Datum: 5. 02. 2010 | 12:58 | Uzivatel: brebery | Omlouvám se Barusince,ale tento recept je velký OMYL
Hodnocení receptu:0
s francouzskou kuchyní tento recept namá absolutně nic společného. Je to kečupizní patlanina alá amatér kuchař Babica :-(

Datum: 21. 02. 2010 | 16:59 | Uzivatel: georgesc | Kečup...
Hodnocení receptu:0
Další z "populárních" receptů s kečupem... a ještě to spojovat s francouzskou kuchuyní... Francouzi kečup používají maximálně na hranolky. Nepatří na maso, do omáček, do polévek... zkrátka nikam. Jen tak mimochodem, o kečupu jsem napsal malý fejeton: http://apetitonline.cz/blogy/47414/79

Datum: 27. 01. 2010 | 17:06 | Uzivatel: enotrion | ????
Hodnocení receptu:0
Tenhle recept snad nemůžete myslet vážně?! A ještě tuhle "Babicovu šmakuládu" zveřejňovat na webu o vaření!

Datum: 31. 01. 2010 | 18:10 | Uzivatel: kubyk | RE: ????
Hodnocení receptu:0
Pod to se s čistým svědomím podepisuju...Babica je tady proti tomu ještě dobrej... Jen by mě zajímalo, ze který bible francouzské gastronomie je tenhle recept převzatej;-)

Datum: 9. 04. 2010 | 21:40 | Uzivatel: georgesc | RE: RE: ????
Hodnocení receptu:0
Bohužel, i taková "bible" francouzské kuchyně existuje :D Mám ji doma schovanou ;) Vzal jsem si ji od své velmi dobré kamarádky - chtěla ji vyhodit. Je z roku 1995 a je to opravdu raritka... přesně takové recepty obsahuje... kečup, kečup, kečup... forever?

 
 
 


Počet vidliček*
  • 1
  • 1 1
  • 1 1 1
  • 1 1 1 1
  • 1 1 1 1 1


Údaje označené * jsou povinné.


Ochutnejte také

Hledejte další recepty

Jahodový sendvič Pizza s vejci a chřestem Hrachová polévka s badyánem Kedlubnové zelí s haluškami a uzeným masem
Jahodový sendvič Pizza s vejci a chřestem Hrachová polévka s badyánem Kedlubnové zelí s haluškami a uzeným masem
Přečtěte si recept: Čokoládový koláč
Pro přehrání si stáhněte Adobe Flash Player.

Video tydne

Apetit klub | o špetku víc

  • Registrace do Apetit klubu

Kulina.cz je exkluzivní prodejce prémiových značek kuchyňského vybavení WMF, Revol, Staub, Kaiser, Emile Henry a dalších. Pro vaření je základ kvalitní nerezové nádobí a pánve mnoha druhů. Milovníci vaření ocení tlakové hrnce. Pro servírování doporučujeme příbory WMF z Cromarganu® nebo stříbrné příbory. Pro chvíle odpočinku oceníte skleněné i porcelánové čajové konvice nejvyšší kvality. Milovníci vína volí sklenice na víno světoznámé značky Riedel. Nákup na Kulina.cz je požitkem pro Vaše smysly.

Úvod

  • Novinky
  • Tipy a triky
  • Akce a kurzy

Recepty

  • Recepty Apetitu
  • Recepty od Vás
  • Vyhledávání

Apetit TV

  • Aktuální video

Apetit Klub

  • Speciální nabídky
  • O Apetit Klubu
  • Fóra
  • Blogy
  • Můj profil

Moje kuchařka

  • Moje kuchařka

Časopis Apetit

  • Aktuální vydání

Sledujte nové články nebo si přidejte Apetitonline.cz na Seznam či Google: Sledujte nové články v RSS Přidejte si Apetitonline.cz na Seznam Přidejte Apetitonline.cz na Google

Sledujte Apetitonline.cz na Facebooku nebo Twitteru. Přidat si nás můžete i na vaše stránky: Stáhněte si ikonu pro Váše stránky Facebook Twitter iGoogle


Elle | Marianne | Maxim | Premiere | Marianne bydlení | Yellow | Volná místa | Kontakt | Reklama | 2003-9 Hachette Filipacchi 2000, spol. s r.o.