Domácí pekárny Mixéry Myčky Rychlovarné konvice Trouby Roboty Varné desky Espressa Žehličky Vysavače
Mall.cz

Apetit

web který chutná

Najdi recept

  |

Přihlášení

Registrace | Zapomenuté heslo

  • Úvod 
  • Recepty 
  • Menu pro Vás 
  • Apetit TV 
  • Apetit klub 
  • Moje kuchařka 
  • Časopis Apetit 
  • Soutěže 
  •  
  • Novinky 
  • Nákupy 
  • Recepty Apetitu
  • Recepty od vás
  • Vyhledávání

Gratinované ostružiny

Gratinované ostružiny

Díky tomuhle dezertu se váš večírek stane legendární záležitostí! Doporučujeme servírovat se šumivým vínem nebo s brandy.

Přidat do kuchařky | Vytisknout | Poslat | Sdílet na Facebooku
   Zadej email:
pošli na vybrali.sme.sk Bookmark and Share
Autor Apetit
Apetit 02/2006 |
Hodnotit recept:
hodnocení 1 hodnocení 2 hodnocení 3 hodnocení 4 hodnocení 5

Ingredience:

  • 300 g čerstvých nebo rozmražených ostružin
  • 200 g tvarohu
  • 100 ml zakysané smetany
  • 50 g moučkového cukru
  • 2 kapky vanilkové esence
  • 50 g jemného přírodního cukru

Jak dlouho?

  • Doba přípravy: 5 minut
  • Grilování: 3 minuty

Počet porcí

  • 4

Příprava jídla

1. Ostružiny rozdělte do ohnivzdorných mističek. Tvaroh, zakysanou smetanu, moučkový cukr a vanilkovou esenci dejte do mísy a vyšlehejte dohladka. Směs pak lžící přeneste na ostružiny. (Tenhle krok můžete klidně udělat den předem.)

2. Obsah každé mističky poprašte trochou přírodního cukru a vložte na tři minuty pod gril, aby cukr zkaramelizoval.

Diskuze/Hodnocení

Datum: 7. 04. 2009 | 13:45 | Uzivatel: ljunk | Hodnocení
Hodnocení receptu:4

Datum: 4. 09. 2007 | 17:34 | Uzivatel: Alena | Apetit 2/06
Hodnocení receptu:0
Recept se nachází v č.2/06, str.50

 
 
 


Počet vidliček*
  • 1
  • 1 1
  • 1 1 1
  • 1 1 1 1
  • 1 1 1 1 1


Údaje označené * jsou povinné.


Ochutnejte také

Hledejte další recepty

Rizoto se slaninou, batáty a šalvějí Těstoviny s pečeným česnekem Křupavý salát s medovou zálivkou Vepřový řízek Ondráš
Rizoto se slaninou, batáty a šalvějí Těstoviny s pečeným česnekem Křupavý salát s medovou zálivkou Vepřový řízek Ondráš
Přečtěte si recept: Čokoládový koláč
Pro přehrání si stáhněte Adobe Flash Player.

Video tydne

Apetit klub | o špetku víc

  • Registrace do Apetit klubu

Kulina.cz je exkluzivní prodejce prémiových značek kuchyňského vybavení WMF, Revol, Staub, Kaiser, Emile Henry a dalších. Pro vaření je základ kvalitní nerezové nádobí a pánve mnoha druhů. Milovníci vaření ocení tlakové hrnce. Pro servírování doporučujeme příbory WMF z Cromarganu® nebo stříbrné příbory. Pro chvíle odpočinku oceníte skleněné i porcelánové čajové konvice nejvyšší kvality. Milovníci vína volí sklenice na víno světoznámé značky Riedel. Nákup na Kulina.cz je požitkem pro Vaše smysly.

Úvod

  • Novinky
  • Tipy a triky
  • Akce a kurzy

Recepty

  • Recepty Apetitu
  • Recepty od Vás
  • Vyhledávání

Apetit TV

  • Aktuální video

Apetit Klub

  • Speciální nabídky
  • O Apetit Klubu
  • Fóra
  • Blogy
  • Můj profil

Moje kuchařka

  • Moje kuchařka

Časopis Apetit

  • Aktuální vydání

Sledujte nové články nebo si přidejte Apetitonline.cz na Seznam či Google: Sledujte nové články v RSS Přidejte si Apetitonline.cz na Seznam Přidejte Apetitonline.cz na Google

Sledujte Apetitonline.cz na Facebooku nebo Twitteru. Přidat si nás můžete i na vaše stránky: Stáhněte si ikonu pro Váše stránky Facebook Twitter iGoogle


Elle | Marianne | Maxim | Premiere | Marianne bydlení | Yellow | Volná místa | Kontakt | Reklama | 2003-9 Hachette Filipacchi 2000, spol. s r.o.